HİZMETLERİMİZ

Personel Taşımacılığı

img

Bilindiği gibi ne kadar yeni çalışmalar yapılıp alternatif çözümler üretilse de gün geçtikçe İstanbul'da ulaşım sorunu giderek artmakta ve insanların kendilerine, sevdiklerine ayıracağı vakit kısalmaktadır. Öz Soyer, personel servisi hizmeti ile İstanbul trafiğini taşıdığı personele sorun olmaktan kurtarıyor. Bunu yaparkenpersonel taşımacılığı hizmeti vereceğimiz şirketin yetkilileriyle görüşerek uygulanacak olan güzergahın personelin evine en yakın ana arterdeki otobüs durağı vb. olarak belirliyoruz. Bu belirlemede öncelikli söz hakkı personel servisi hizmeti verilen şirketin yetkililerine verilerek istenilen en uygun güzergah belirleniyor.

Öğrenci Taşımacılığı

img

Öğrenci taşımacılığı hizmetimizde Öz Soyer Turizm sizlerin emaneti, dünyadaki en önemli varlığımız olan çocuklarımızı taşıdığının bilincindedir. Öğrenci servisi hizmeti verdiğimiz çocuklarımızın bizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bunu çalışan personelimize en iyi biçimde benimsetiyoruz.   Çocuklarımıza öğrenci taşımacılığıhizmeti verirken asıl amacımız; evden okula, okuldan eve ulaşımlarını sağlarken en kısa güzergahı kullanarak çocuklarımızın servis araçlarında çok zaman geçirmemelerini hedefliyoruz.

Vip Hizmetler

img

Müşterilerimize sürekli ve mükemmel hizmeti sunabilmek için çalışanlarımız, hizmet felsefemizin her unsurunu büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Deneyimli ve özel seçilmiş personelimiz, özellikleri ve birikimleriyle mümkün olabilecek en uygun seçenekleri size uygun şekilde sunabilmek üzere özenle seçilmiştir.

 

 

 

 

 

Özel Organizasyonlar

img

Kır gezileri, Piknikler, Düğünler, Tarihi eserlerimizi ziyaret, Eğlenceler ! 
Öz Soyer Turizm'in güçlü kadrosu bu hizmetinde de liderliğini koruyor.

Şehrimizde düzenlemeyi düşündüğünüz bu tür etkinlikler için ÖZ Soyer Turizm size en uygun çözüm olacaktır.
Fabrika personeliniz için hafta sonu gezisi, Okulunuz için yılsonu piknikleri v.b. talepleriniz için en uygun araçları sizlerin hizmetine sunmaktayız.

     

Araç Kiralama

img

Rent A Car müşterilerimize özel günlerinde şöförlü veya şöförsüz çok özel ve indirimli fiyatları ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için iletişime geçiniz..

 

Diğer Hizmetler

img

Yurt içi ve dışından gelen gurbetçi vatandaşlarımıza ve iş ortaklarınız için en ucuz ve ekonomik oto kirala hizmetini Öz Soyer Turizm'de bulucaksınız. SABİHA GÖKÇEN ve ATATÜRK Havalimanından deneyimli şöför kadromuz ile emrinizdeyiz..

Diğer hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçiniz.