Hakkımızda

Özsoyer Turizm taşımacılık hizmetleri olarak 2000 yılından itibaren personel taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugun sektörünün önde gelen kuruluşlardan biri olmaya çalışıyoruz.Şirketimiz her geçen gün bir kat daha fazla gelişerek piyasaya yenilikler katmak ve farklılığımız göstermek için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.Tartışmamız lider olabilmek için, hizmetlerinizi, her zaman daha iyiye ve kaliteden ödün vermeden ileriye götürmek, müşteri değerlendirmelerine daima dikkate almak vazgeçilmez ana prensibimizdir. 2008 yılından itibaren araç kiralama işinde başarılı girişimlerimizle piyasaya girmiş bulunmaktayız.Hizmet alanımız ise İstanbul, asya ve Avrupa yakasını içine alan tüm coğrafi bölgedir.  Özsoyer Turizm olarak bizi bugunlere getiren Tüm değerli firmalara teşekkür eder;  Gelecekte bizimle beraber çalışmak isteyen kurum ve kuruluşlara şimdiden. ‘’ Merhabalar’’

 

Misyonumuz

Kaliteli ve yenilikçi anlayış, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görmek, ulaşımda mükemmellik, bölgemizdeki lider konumumuzu korumak, çağın ihtiyaçlarına ve imkanlarına uygun olarak gelişmeye devam etmek.

Vizyonumuz

Çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek araçların , gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılar.
Öz Soyer Turizm, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.
"Güvenli ve düzenli hizmet", "Uygun fiyat", "Karşılıklı güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.
Öz Soyer Turizm bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak büyümeye devam edecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hizmet Politikamız

Personel taşımacılığında yaşantımızın en büyük zorluklarından biridir ulaşım. Araç sayısının giderek artması, teknik altyapı yetersizliği, hem çalışanlarımızı hem de işverenlerimizi oldukça güç durumlara düşürmektedir. Özsoyer tur 2000 yılında sınırsız ve etkin hizmet, sürekli müşteri memuniyeti parolasıyla çıktığı yolda bugün birçok şirkete güvenli, konforlu ve dakik personel servisi hizmeti sunarak başarılı bir yükseliş trendi yakalamış bulunmaktadır. Özsoyer tur çalıştığı tüm kuruluşlara kadrosuyla, güvenli, konforlu, dakik bir hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde, zamanı lehinize çevirmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şoförlerimiz

1-Sürücülerimizin hepsi personel ve öğrenci taşımacılığında deneyimli en az 5 yıllık ağır vasıta ehliyetine sahiptir.

2-Sürücülerimizin sabıka kayıtları ve sağlık raporları mevcuttur, istenilmesi halinde firmalara sunulmaktadır. 
3-Sürücülerimizin araç seyir halindeyken sigara içmeleri yasaktır. 
4-Sürücülerimiz taşıdıkları personele karşı daima güler yüzlü ve saygılıdır. Sinirli asabi hareketlerde bulunmadan ve personelle tartışmadan sorunları çözmenin bilincindedir. Çıkan bir sorunda personelle diyaloga girmeden, şirket yetkililerinin sorunu çözmesini sağlar.

5-Sürücülerimiz sorumluluklarının bilincindedir. Taşıdığı personeli işinden evine, evinden işine emniyetli bir şekilde ulaştırmanın sorumluluğunu taşır.

6-Sürücülerimiz servis esnasında şehir hız limitine uymak zorundadır. Taşıdığı personeli veya öğrenciyi hiçbir şekilde riske etmez, takip mesafesi doğrultusunda servisini tamamlar. 
7-Sürücülerimiz trafik kurallarının bilincinde ve kurallara uymak zorunda olduğunun bilincindedir.